2021 Oscar Töreni Ertelenebilir

2021 Oscar Töreni Ertelenebilir

  Mayıs 24, 2020

  40 Okunma

Pandemi dönemi gündelik hayatlarımız tamamen değişti. Diğer bütün sektörler ile birlikte eğlence sektörü de bu değişimden etkilendi. Koronavirüs salgını nedeniyle birçok film ya ertelendi ya da yapımını durdurma kararı aldı. Salgının yavaş yavaş kontrol altına alınması ile yeni gündelik hayat rutinine alışılması biraz zaman alacak gibi görünüyor. Ancak salgın her ne kadar kontrol altına alınsa ...

Pandemi dönemi gündelik hayatlarımız tamamen değişti. Diğer bütün sektörler ile birlikte eğlence sektörü de bu değişimden etkilendi.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok film ya ertelendi ya da yapımını durdurma kararı aldı. Salgının yavaş yavaş kontrol altına alınması ile yeni gündelik hayat rutinine alışılması biraz zaman alacak gibi görünüyor. Ancak salgın her ne kadar kontrol altına alınsa da ikinci ve üçüncü dalga tehlikesi halen devam ediyor. Bu tehlike önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleşecek etkinlik, tören ve kalabalık oluşturacak her ortamı tehdit ediyor diyebiliriz.

Sonbaharda gelebilecek ikinci dalga tehlikesine karşın Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, 2021 Oscar Ödül Töreni’ni ertelemeyi düşündüklerini bildirdi. 28 Şubat 2021’de gerçekleşmesi planlanan tören ikinci bir salgın dalgası olması durumunda ertelenecek. Akademi’nin yaptığı açıklamada kilit nokta “ertelemeyi düşünmek” ifadesi oldu, zira salgın tamamen kontrol altına alınır ve insanların kalabalığa katılmaktan endişe duymayacağı bir ortam oluşursa 2021 Oscar Ödül Töreni ertelenmeyecek.

Daha önce Akademi’nin Oscar’lar için kuralları değiştirdiği haberini vermiştik. Bütün dinamiklerin hızlıca değişebildiği içinde bulunduğumuz günlerde 2021 Oscar Ödül Töreni tamamen değişmiş bir şekilde gerçekleşebilir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden tavsiyefilm sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.