Bad Boys 4 Onaylandı

Bad Boys 4 Onaylandı

  Mayıs 24, 2020

  43 Okunma

“Bad Boys” serisinin yapımcısı Jerry Buckheimer “Bad Boys 4”ün senaryosu üzerinde çalışıldığını onayladı. İkinci filmden tam 17 yıl sonra gelen “Bad Boys For Life” serinin hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Serinin üçüncü filmi olan “Bad Boys For Life”ın gişedeki başarısından sonra devam filmi olacak mı soruları da gündeme gelmişti. Yapımcı Jerry Buckheimer bu sorulara noktayı koydu. Yeni fil...

“Bad Boys” serisinin yapımcısı Jerry Buckheimer “Bad Boys 4”ün senaryosu üzerinde çalışıldığını onayladı.

İkinci filmden tam 17 yıl sonra gelen “Bad Boys For Life” serinin hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Serinin üçüncü filmi olan “Bad Boys For Life”ın gişedeki başarısından sonra devam filmi olacak mı soruları da gündeme gelmişti. Yapımcı Jerry Buckheimer bu sorulara noktayı koydu. Yeni filmin senaryosunun üzerinde çalışıldığını açıklayan Jerry Buckheimer, 17 yıl daha beklememize gerek olmadığını netleştirdi.

90 milyon dolarlık bütçesi ile dünya çapında 419 milyon dolar gişe hâsılatı yakalayan “Bad Boys For Life” 2020’nin gişedeki en başarılı filmi olarak yerini koruyor. Koronavirüs salgını nedeniyle Mart ortasında kapanan sinema salonlarını hesaba katarsak film bu unvanı bir süre daha koruyacak diyebiliriz.

Verdiği bir röportajda “Bad Boys 4”ün senaryosunun üstünde çalışmalara başlandığını açıklayan Jerry Buckheimer, senaryonun kimin tarafından yazıldığını belirtmedi. Ancak rahatlıkla söyleyebiliriz ki yeni filmde Will Smith ve Martin Lawrence’a ek olarak Vanessa Hudgens, Charles Melton ve Alexander Ludwig’i görebileceğiz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden tavsiyefilm sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.