The Matrix 4 Çekimlere Tekrar Başlamaya Hazırlanıyor

The Matrix 4 Çekimlere Tekrar Başlamaya Hazırlanıyor

  Mayıs 24, 2020

  36 Okunma

Koronavirüs salgınından dolayı çekimlerine ara veren “The Matrix 4”ten sevindirici haber geldi. Bu yıl içinde çekim aşamasında olan ve yapıma hazırlanan diğer filmler gibi “The Matrix 4” de koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Karantina sürecinin bitmesini ve toplum sağlığı adına olan diğer kararları takip eden yapım şirketi Warner Bros. yasakların kalkması ile birlikte “The ...

Koronavirüs salgınından dolayı çekimlerine ara veren “The Matrix 4”ten sevindirici haber geldi.

Bu yıl içinde çekim aşamasında olan ve yapıma hazırlanan diğer filmler gibi “The Matrix 4” de koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Karantina sürecinin bitmesini ve toplum sağlığı adına olan diğer kararları takip eden yapım şirketi Warner Bros. yasakların kalkması ile birlikte “The Matrix 4”ün çekimlerine devam edeceğini açıkladı. Set ekibi ve film oyuncularının kontratlarını yenileyen Warner Bros. çekimlere tekrar başlamaya hazırlanıyor.

Yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında “Matrix 4” tekrar çekimlere başlayacak.

Orijinal üçlemeden Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Jada Pinket Smith’in de kadrosunda bulunduğu yeni filmde Jessica Henwick, Neil Patrick Harris ve Brian J. Smith gibi ünlü isimleri görebileceğiz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden tavsiyefilm sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.